9166 Akvarell
Maud Lewenhaupt du Jeu. Signerad, daterad 99,100x60
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 april 2019 -
4522 Akvarell
Maud Lewenhaupt du Jeu, Modell, 100 x 60
Såld: 4.400 kr
Såldes den 11 november 2013
Föremål som liknar akvarell Maud Lewenhaupt du Jeu
- Träfflista
- alla
- Visa alla